Wykres funkcji Wikipedia, wolna encyklopedia

Forex Trading

wykres x^3

Po wprowadzeniu wszystkich danych, rysuj wykres funkcji, klikając zielony przycisk. Kalkulator na ich podstawie stworzy i wyświetli poniżej wykresy. Rysowanie może zostać wykonane dla 100 różnych funkcji, które zostaną przedstawione na jednym wykresie. Kalkulator funkcji umożliwia rysowanie wykresów dowolnych funkcji wprowadzonych przez użytkownika. Domyślnie funkcja rysowana jest w przedziale (-∞,∞), jednak możesz podać również własny przedział dla zmiennej x. Przesunięcie kursora myszki po kliknięciu w wykres pozwala na jego przesunięcie wzdłuż osi x i y.

  1. Narzędzie na podstawie wprowadzonych danych stworzy wykres dowolnej funkcji, choćby takiej jak wspomniana już funkcja liniowa.
  2. Uzyskać wykres funkcji e, wystarczy, że wpiszesz wybrane wartości we wskazane pola.
  3. Kalkulator na ich podstawie stworzy i wyświetli poniżej wykresy.
  4. W tym celu kliknij w przycisk pod legendą “zapisz wykres jako obraz”.

Nasz generator umożliwia rysowanie wykresu funkcji liniowej lub innej wprowadzonej przez użytkownika. Domyślnie funkcję liniową kalkulator rysuje w przedziale (-∞,∞). https://www.dowjonesrisk.com/mieso-zwierzat-nieoszligowanych-przed/ Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by dodać własny przedział dla zmiennej x. Uzyskać wykres funkcji e, wystarczy, że wpiszesz wybrane wartości we wskazane pola.

Wykresy funkcji

W razie potrzeby możesz też wyczyścić wykresy. Rysowanie rozpocznie się wtedy od nowa w oparciu o wprowadzone ponownie dane. Mając dany wykres funkcji jednej zmiennej o wartościach rzeczywistych można odczytać Najnowsze Bitcoin Cash cena i analiza (BCH do USD) miejsca zerowe funkcji, punkty ekstremalne i osobliwe oraz ustalić własności takie jak monotoniczność czy okresowość. To znaczy, że możesz po kliknięciu w niego, przesunąć go kursorem myszki wzdłuż osi x i y.

wykres x^3

Rysowanie wykresu funkcji liniowej sprawia Ci trudność? Narzędzie na podstawie wprowadzonych danych stworzy wykres dowolnej funkcji, choćby takiej jak wspomniana już funkcja liniowa. Następnie musisz wydać polecenie “rysuj funkcje” i gotowe.

Wykres funkcji

Natomiast, używając scrolla myszki, zmienisz skalę wykresu.

wykres x^3

Wyposażona w taką możliwość aplikacja okaże się niezastąpionym wsparciem dla ucznia, nauczyciela i każdego, kto ma do czynienia z funkcjami matematycznymi. A to jeszcze nie wszystko, bo wykres narysowany przez generator wykresów funkcji możesz zapisać jako plik graficzny w formacie PNG. W tym celu kliknij w przycisk pod legendą “zapisz wykres jako obraz”.


Post Your Thoughts

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.